יעוץ להפקת האירוע

...

גני אירועים בהרצליה

מחפשים גן אירועים בהרצליה? לפניכם רשימת גני אירועים בהרצליה, מהם תוכלו להתרשם דרך כרטיס העסק שלהם המופיע להלן. בין שירותי "גארדן גורו" ניתן לקבל יעוץ, הכוונה וטיפים לגבי גן אירועים בהרצליה, העונים על צורכיכם לטובת האירוע

קרא עוד

מזל טוב! אם הגעתם לכאן זה סימן שאתם מתכננים שמחה או אירוע. להלן מספר הצעות ורעיונות לטובת בחירה נכונה של גן אירועים בהרצליה לאירוע שלכם.


שירותי "גארדן גורו" מדריך גני אירועים בישראל
 • רשימת גני אירועים בהרצליה, מהם תוכלו לבחור את גן האירועים המתאים לכם ביותר באזור הרצליה
 • אפשרות לקבל פניות ישירות ממספר גני אירועים בהרצליה לפי בחירתכם
 • יעוץ טלפוני חינם לבחירת גן אירועים מתאים לאירוע שלכם בהרצליה
 • טיפים, עצות והמלצות לבחירת גן אירועים מתאים בהרצליה

לקיצור תהליך הבחירה גן האירועים ניתן להשתמש ביועץ מטעמנו, שיספק לכם מספר רעיונות
 1. מלאו פרטים בטופס משמאלכם >>>
 2. דברו עם יועץ גני אירועים חינם והסבירו את רצונכם המדויק
 3. גני אירועים העונים לרצונכם יחזרו אליכם טלפונית לאחר התאמה

טיפים ועצות לבחירת גן אירועים בהרצליה
בין אם הוא חתונה, בר מצווה, ברית מילה או אפילו אירוע חברה, ישנם שיקולים שונים העומדים למול עינינו. להלן מספר טיפים והצעות כלליות, שיעזרו לכם לתכנן את האירוע שלכם בצורה טובה ומושכלת, וכך תבחרו גם את גן האירועים המתאים לכם ביותר. 
 1. בדקו את מספר המוזמנים לאירוע – ורשמו בפניכם אומדן ראשוני + אחוזי סטייה אפשריים במספר המוזמנים. גני אירועים בהרצליה נחלקים לגני אירועים קטנים, בינוניים וגדולים, כך שאין טעם לפנות לגן אירועים קטן,אשר לא יוכל להכיל את כמות האורחים, אותם רוצים להזמין.
 2. הגדירו תקציב כללי לאירוע – תקציב זה יכלול אלמנטים כגון השכרת גן האירועים, קייטרינג (קישור), צילום, מוסיקה, ביגוד, הזמנות, וכו'. יש לזכור שכשמקיימים אירוע בגן אירועים בהרצליה העלות היחסית שלו היא גבוהה ביחס למרכיבים האחרים, ולעתים הגן מספק גם את השירותים הנדרשים האחרים. לכן, כשבוחרים גן אירועים, כדאי להגדיר תקציב מוגדר ומדויק.
 3. במסגרת חישוב התקציב לאירוע חשוב לדעת שיש פערי מחירים גדולים מאוד בגני הארועים בהרצליה בין הקיץ לחורף,היות ושיא העונה הוא בקיץ ניתן  למצוא גן ארועים בהרצליה בעלות זולה יותר בחורף.
 4. במידה ותאריך האירוע יוצא בתאריכים בעייתים  בגלל תנאי מזג האוויר והיות ומדובר בגן ארועים בהרצליה מומלץ לבדוק שקיימת אפשרות לשינוי מיקום חופה עקב קור או חום יתר על המידה.
 5. הגדירו טווח גיאוגרפי שבו יתמקד החיפוש אחר גן ארועים בהרצליה המתאים לכם לאירוע

גני אירועים בהרצליה מציעים אטרקציות ומתקנים שונים – הגדירו את האפשרויות שאתם רוצים שהגן יציע, למשל: 

 • בריכה
 • חופה מול נוף
 • מדשאה
 • נוחות גישה - לוודא שיש לגני ארועים גישה לנכים
 • חנייה
 • כשרות
 • רמת גימור
 • עיצוב המקום
 • עד איזה שעה ניתן להמשיך את הארוע
 • ועוד פרמטרים אשר חשובים לכם לאירוע

 

שלבי בחירת גן ארועים בהרצליה
 1. אתרו גני אירועים בהרצליה, שעונים לדרישותיכם הראשוניות דרך "המדריך לגני אירועים" והתקשרו אליהם לבירור פרטים ראשוני. אין טעם להסתובב בכל גן אירועים בהרצליה, אם לא מתקיימות הדרישות הראשוניות של מיקום, גודל מקום, מחיר, מתקנים וכו'.
 2. צמצמו את הטווח ל – 3 גני אירועים נבחרים בהרצליה, שעונים על דרישותיכם, וקיבעו תאריך לסיור במקום.
 3. . מתן מענה לדרישות הראשוניות שלכם – מומלץ לבנות טבלת השוואה כגון זאת לפי הרצונות אותם הגדרתם מראש
טבלת השוואת גני ארועים בהרצליה
פרמטרים להשוואה גני אירועים בהרצליה 2 גני אירועים בהרצליה 1 גני אירועים בהרצליה 3
כמות מוזמנים
קייטרינג

 


חנייה

תאורה דינמית

חופה פנימית חיצונית


עלות

בריכה
נגישות
שעת סיום אירוע
תוספות

:

   

  1. לאחר ביקור גני האירועים אותם בחרתם, מלאו את הטבלה ושקללו לתוכה את החשיבות והמשקל באחוזים שיש לכל אחד מהפרמטרים בעיניכם.
  2. ערכו התייעצות משותפת עם קרובי המשפחה החשובים, או עם גורמי השפעה אחרים, לטובת האירוע. יש לזכור שתמיכה וסולידריות משפחתית יכולות להעצים את ההנאה מהאירוע. שקללו את חשיבות דעותיהם של גורמי ההשפעה השונים, ובחרו את גן האירועים המתאים ביותר לאירוע שלכם.
  3. לכו לראות את המקום בזמן שאירוע מתקיים בו. מומלץ ללכת למקום ולבדוק אותו בזמן אירוע, לפני שאתם סוגרים חוזה, כיוון שהאווירה בזמן אירוע מאפשרת לכם לחוות חוויה דומה לשלכם. גן אירועים באמצע היום, ויראה יפה ככל שיראה, יהיה שונה לגמרי בשעות הערב, כשהמקום מאורגן. בצורה כזו, ניתן לראות גני אירועים בהרצליה, אשר בשעות היום נראים קטנים ולא מרשימים, ומאידך – בשעת האירוע עצמו התאורה, האווירה וסידור המקום יוצרים אווירה זוהרת ושונה לגמרי.
  4. ברגע שבחרתם גן אירועים, יש לסגור את תאריך האירוע, ולבדוק באילו נושאים יכול גן האירועים לטפל עבורכם – שרותי הגברה, קייטרינג, צלם וכו'.
  5. לאחר שאיתרתם ובחרתם את הספקים השונים יש לדאוג לסינכרונים, ולתאם את כל המעורבים בעניין בדרך כלל לכל גן אירועים יש מנהל אירוע מטעם גן האירועים אשר עמו ניתן לסכם את כל הפרטים ולהפנות אליו אחר כך את כל נותני השירותים הנוספים לטובת סינכרון.
  6. מזל טוב! "יום האירוע הגיע". אנו ממליצים להתקשר לגן האירועים יום-ייומיים לפני האירוע, ולוודא שהוא מוכן היטב ליום האירוע – אין טעם להגיע לאירוע ולהתחיל להילחץ מכל מני חוסר תיאומים מעצבנים.
  7. בעת האירוע וודאו שאתם יודעים מי מנהל את האירוע מטעם המקום, כדי שתוכלו לאתר אותו מהר, לכל בעיה או צורך שעולים במהלך האירוע. אנו ממליצים שאחד מהמקורבים יהיה זה שינהל מולו את כל האירוע, ולא בעלי השמחה עצמם.

  שירותים נוספים של " גארדן גורו " המדריך לגני אירועים בהרצליה

  חלק משירותי " גארדן גורו " הוא יועץ גני האירועים שלנו,
  אנו מספקים יעוץ בחינם לבחירת גן אירועים המתאים ללקוח על פי קריטריונים שהציב מראש וזאת על מנת להגיע להתאמה מקסימלית בין הלקוח לגני האירועים לחתונה .
  ל " גארדן גורו " יש אח נוסף הנקרא  קייטרינג גורו מדריך הקייטרינג בישראל  שבו תוכלו להיעזר ביועץ הקייטרינג בהרצליה שלנו לטובת תכנון אירוע מושלם.

  להלן רשימה של גני אירועים למטרות שונות בפריסה ארצית

  והעיקר לא לשכוח לשמוח ולרקוד עד כלות הנשימה – כי לא משנה איזה גן אירועים תבחרו בהרצליה או בכל אזור אחר בארץ – הנשמה והאנשים הם אלו שעושים את השמחה.
  לאחר שרקדנו אכלנו ושמחנו היינו שמחים לעדכן את שאר גולשי האתר, אנא שלחו את הערותיכם והצעותיכם.
   ולהתראות בשמחה הבאה.
   מזל טוב
   צוות מדריך גני ארועים בישראל

   גן אירועים הטברנה

   במרכז חורשת האקליפטוס, בין הבוסתן לחוות הסוסים העוטפים את מסעדת הטברנה אשר במושב אודים. המסעדה מתפארת בעיצוב כפרי עתיק מעץ, עם פינות ישיבה באולם האירועים או בינות לעצים בגן. 

   גן אירועים ימה YAMA

   גן פתוח נושק אל גלים על חוף ימה של חבצלת השרון להגשים חלום מול גלים עם קייטרינג מקומי מהשורה הראשונה בעיצובים ואיכויות שמגבירים את פעימות הלב.

   במבו ויליג'

   במבו ויליג'  גן אירועים בשרון, גן אירועים לאירועים עד 200 מוזמנים על חוף הים.

   גן אירועים טרויה

   גן אירועים טרויה - חתונה היא אירוע חשוב לכל הדעות, ערב שכולו סובב סביב אהבתכם המשותפת וההתחייבות ההדדית לאהוב, לכבד ולדאוג זה לזו למשך שארית חייכם. האירוע עצמו, מטרתו לשקף את רגשותיכם, לתת ליקיריכם לחלוק בשמחתכם וללוות אתכם במהלך הטקס שמסמל את השינוי מרווק ורווקה לזוג נשוי.

   גן אירועים מנ-גינות

   גן אירועים מנ-גינות מהיחידים מסוגו בישראל, אשר ממוקם במרכז השרון עמוס בצמחיה ומוקף פרדסים וירק.
   מנ-גינות לשמחות ואירועים אשר ישאירולכם מנגינות בלב. 

   גן אירועים תפוז

   רוצים גן אירועים באוירה צעירה וטבעית ? בלב השדות הפסטורלים של מושב רישפון שוכן "תפוז" גן אירועים רומנטי ומרגש 

   הגן השקוף

   גן אירועים - הגן השקוף

   גן אירועים הגן השקוף שפיים, בין גני האירועים בשרון הוותיקים ביותר אשר פועל כבר מ 1990.

   הטירה בגעש

   גן אירועים - הטירה געש

   גן אירועים הטירה בגעש אשר פתח את שעריו ב 1987 ומאז נחשב לאחד מגני האירועים המובילים והמבוקשים ביותר.

   חוות רונית

   חוות רונית אחד המקומות הוותיקים ביותר בגני האירועים באיזור השרון.
   גן אירועים אשר שמו מלווה בדרך כלל עם יוקרה ורמה גבוהה 

                           התעוררות Valid XHTML 1.0 Transitional